Sportovní tvarovatelné stélky

Tvar stélky je přizpůsoben specifickým technickým vlastnostem Vaší sportovní obuvi a požadavkům dané sportovní aktivity.  Design stélek Formthotics – TECH Sport je podložen zkušenostmi miliónů uživatelů a 30letou tradicí výrobce. Stejnoměrné rozložení tlaku na chodidlo – speciálně vyvinutá originální pěna Formax a unikátní postup frézování ve 3D zajišťují konzistentní hustotu celé stélky.  S individuálně vytvarovanými stélkami Formthotics – TECH Sport Vám sportovní obuv dokonale padne.  Budete mít pocit pohodlí a chodidlo v botě nebude cestovat. Sportovci, kteří používají Formthotics – TECH Sport mají lepší pocit stability, kontrolovanější kontakt s povrchem na němž se pohybují, cítí se pohodlněji, uvolněněji a jejich svaly jsou měné unavené! 

Vyšetření

V rámci vyšetření provádíme klinické hodnocení nohy. Využíváme moderní diagnostické zařízení – Podoskop, které dokáže objektivizovat aktuální stav nohy. Dvojité boční LED osvětlení zelené barvy významně přispěje k vynikající vizualizaci a snímání rozložení tlaků na chodidlech při stoji. Integrovaná HD kamera s USB připojením umožňuje přenos a ukládání snímků do vašeho PC.

Sportovní využití

Související články

Objednávkový formulář

    Potřebujete se objednat na vyšetření? Volejte na telefon 797 994 362 nebo nám napište email info@orthomedica.cz anebo nás můžete kontaktovat přes tento formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Společně se pak domluvíme na dalším postupu.