Ortopedické stélky s 3D otiskem

Formthotics jsou revolučním typem na míru zhotovitelných stélek.

Technologie pomocí speciálně vyvinuté originální pěny Formax zajišťuje jedinečnost ortopedických vložek. Tvar stélky se tvoří 3D otiskem vaší nohy přímo ve vaší botě!

 Dochází tak k úplnému přizpůsobení stélky vaší noze, která tak zabezpečuje pocit pohodlí a stability  ve vaší botě a zcela tak harmonizují s funkcí vaší nohy.

Jedinečnost stélek Formthotics

Tvarovatelné za tepla

Stélky Formthotics jsou tepelně tvarované. Po zahřátí a vytvoření tvarového otisku jsou dokonale přizpůsobeny vaší noze i obuvi, pro níž jsou určeny.

Podpora klenby

Podpora klenby stabilizuje vaše chodidlo v neutrální pozici. Poskytuje podélnou, boční a příčnou podporu v oblasti hlavičky metatarzů.

Ukotvení paty – patní jamka

Hluboká, po zahřátí individuálně dotvarovatelná jamka v zadní části stélky, zajišťuje dokonalou podporu oblasti paty a zároveň stabilizuje a kotví celou pozici nohy na stélce. Minimalizuje otřesy přenášené do paty.

Antimikrobiální

Stélky obsahují speciální látku Ultra-Fresh, která zabraňuje růstu bakterií, plísní a udržují tak vaše nohy svěží. Jsou hypoalergenní a nenasákavé. Stélky Formthotics tak mohou být čištěny ve studené či teplé vodě s přidáním čistícího prostředku. Lze je snadno otírat ručníkem. 

Vyšetření

V rámci vyšetření provádíme klinické hodnocení nohy. Využíváme moderní diagnostické zařízení – Podoskop, které dokáže objektivizovat aktuální stav nohy. Dvojité boční LED osvětlení zelené barvy významně přispěje k vynikající vizualizaci a snímání rozložení tlaků na chodidlech při stoji. Integrovaná HD kamera s USB připojením umožňuje přenos a ukládání snímků do vašeho PC.

Výjimečnost 3D stélek Formthotics

 • zabezpečují optimální tlakové rozložení chodidel po podložce
 • ideálně podpírají nožní klenbu, zabraňují vychylování nohou v botách zevně, dovnitř do rotace, přesně vedou nohy v ose pohybu, omezují možnost úrazu zevně v oblasti kotníku a kolene
 • svojí pružností tlumí otřesy, chrání nosné klouby, páteř, šetří Achillovu šlachu
 • jsou velmi pohodlné a lehké
 • oddalují únavu dolních končetin
 • jsou antistatické, hygienické, snadno se čistí
 • jsou jako izolant proti teplu i chladu, snižují pocení nohou.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362