Bolesti zad během života postihne téměř každého. U lidí starších 50 let jsou nejčastější příčinou pracovní neschopnosti a u 20% přechází do chronické podoby. Těmto potížím lze však předejít časnou diagnostikou, která v 90% nevychází z patologického postižení páteře nebo plotének, ale z vadné postury těla. 

Mezi nejčastější příčiny bolestí zad patří: nedostatek fyzické aktivity, sedavý způsob života, nesprávné držení těla, nadváha, obezita, nadměrný stress, ploché nohy, prochladnutí a úrazy.

Spine 3D přístroj je detekční systém, který do detailu odhalí vaší posturu a držení těla (3D obraz + v sagitální, frontální a transverzální rovině) a detekuje tak patologické oblasti, které jsou příčinou vašich obtíží.

Včasná diagnostika a odhalení příčiny bolestí zad je základ úspěšné léčby.

Spine 3D

SPINE 3D  je inovativní neinvazivní trojrozměrný optoelektronický detekční systém zad a páteře, který umožňuje přesné posouzení patologie zad a posturálních změn.

Neinvazivní metoda skenování s 3D snímáním ramen, zad a pánve. Díky této metodě pomocí RGB a infračervených kamer není potřeba radiační zátěže.

Unikátní metoda svého druhu v ČR.

Detekuje přetěžovaná místa zad, posturu a patologické držení zad.

Na základě analýzy je navržena léčba individuálně na míru pomocí NEURAC metody, EMSculpting Body Shape a fyzioterapie.

Měření lze aplikovat jak u dětí tak dospělých.

Sledování deformity v čase, srovnání efektu léčby v průběhu terapie.

Diagnostika určená na míru s vypracovaným protokolem,který obdržíte po vyšetření.

Součástí Spine 3D je vyšetření chodidel na pedobarografické desce – FreeMed

Neinvazivní metoda skenování s 3D snímáním ramen, zad a pánve. Díky této metodě pomocí RGB a infračervených kamer není potřeba radiační zátěže.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362