Unikátní vysokoindukční elektromagnetický stimulátor

Elektromagnetický indukční stimulátor nabízí spolehlivou a účinnou metodu trvalé léčby bolesti. Kombinace vysokofrekvenčních a vysokoenergetických impulsů umožňuje nejlepší možný terapeutický úspěch v co nejkratším čase – a to i v těžko přístupných oblastech těla.

Na rozdíl, od klasické magnetoterapie využívá stimulátor vysokých indukcí, což umožňuje stimulaci i hluboko uložených tkání. Energie proniká do hloubky až 15 cm a je schopna pozitivně ovlivnit problémy v oblasti kostí, svalů, vazů a nervů.

Působením elektromagnetické indukce do tkáně, tak dochází ke snížení bolesti, redukci otoku, zlepšení rozsahu pohybu kloubů, zlepšení vlastností synoviální tekutiny v kloubech.

Oblasti použití

Kauzální léčba je zaměřena na příčinu nemoci a je vysoce účinná.

Nejúčinnější terapie zad pomocí fyzikální terapie.

Pomáhá od bolesti, zánětů a otoku a prodlužuje tak životnost kloubů.

Urychluje hojení kostí pomocí střídavé indukční magnetorapie. Vhodné u zlomenin, které byly léčeny neoperačně. Lze aplikovat i přes sádru či obvaz.

Pulzující magnetická terapie příznivě ovlivňuje akutní a chronické bolesti šlach a svalů.

Pulzní magnetoterapie aktivně zapojuje svalová vlákna kosterního svalstva. Pomáhá tak urychlit rekonvalescenci po imobilizaci končetiny.

Terapie radikulárlních bolestí zad a úžinových syndromů.

Oblasti využití jsou rozmanité a zvláště účinné při bolestech v páteři. Léčba přípravkem Salus Talent nemá žádné vedlejší účinky. Dalšími výhodami jsou okamžité a trvalé snížení bolesti a krátké doby ošetření. Aplikace je neinvazivní pomocí bezkontaktní aplikace a je zcela bezbolestná.

Výhody

Účinnost terapie se pozoruje ihned po prvních dávkách terapie.

Léčba vyžaduje 5 až 10 léčebných procedur v intervalu 2 až 7 dnů. 1 procedura trvá přiblžně 10 minut.

Aplikátor není v kontaktu s tělem, pouze v jeho těsné blízkosti. Intenzitu pulzů lze přizpůsobit s maximem až 3 tesla!

Lze aplikovat přes poraněnou pokožku, či měkký obvaz nebo sádrovou fixaci.

Stimulace odstraní symptomy a působí tak dlouhodobou úlevu od bolesti.

Elektromagnetické impulsy pronikají snadno do měkké tkáně až do hloubky 15cm. Snadno se tak dostanou až ke kloubnímu vazivu nebo kosti.

Přístrojová fyzikální terapie

Salus-Talent Pro_treatment 1

Super Indukční systém

Elektromagnetický indukční stimulátor nabízí spolehlivou a účinnou metodu trvalé léčby bolesti a růstu svalové hmoty! Kombinace vysokofrekvenčních a vysokoenergetických impulsů umožňuje nejlepší možný terapeutický úspěch v co nejkratším čase.

testimonial_homepage_box_1_1460716414_original

Vysokovýkonný laser 3.generace

Laser s unikátní vlnovou délkou 1064nm a výkonem až 20W proniká hluboko do tkání až 15cm! Tato terapie tak představuje velmi efektivní způsob léčby u měkkotkáňových poranění - svalů, šlach a vazů. Biostimulační efekt působí na úrovni přestavby buněčného metabolismu.

Plantar_fasciitis4

Rázová Vlna

Rázová vlna se aplikuje do těla bez jakéhokoliv poškození. Působí na principu vytváření mechanických vibrací a tím tak převádí energii do poškozené tkáně. Mechanickou energií dochází k podráždění a stimulaci buněk v důsledku deformace cytoskeletu – buněčné kostry.

20220218_134337

Magnetoterapie

Regenerační, ortopedické, magnetoterapeutické přístroje vytvářejí specifické nízkofrekvenční pulsní magnetické pole, které má na člověka přímé regenerační účinky, a tím pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou pohodu člověka. Jsou nezbytnou součástí každé fyzioterapie.

BTL_Vac_II_473x245_1528111901_original

Elektroléčba a VAC systém

Využívání ůčinků různých forem elektroterapie má v léčebné rehabilitaci tradiční místo. Efekt elektroléčby spočívá v optimálně zvoleném terapeutickém ovlivnění symptomů a dysfunkcí, zejména pohybové soustavy.

Ostatní terapie

Cingal_EU_syringe_vertical-1024x394-1

Kolagenové injekce do kloubu

Viskosuplementační kloubní výživa je moderní prostředek, který zpomaluje přirozené opotřebení chrupavky a léčí tak artrózu. Je určena pro sprotovce, seniory a lidi s obezitou, u kterých je opotřebení rychlejší.

Screenshot 2020-03-22 at 00.07.17

Ortopedické vložky s 3D otiskem

Jedinečná technologie pomocí pěny Formax, která zabezpečuje 3D otisk vaší nohy a zajišťuje tak nejlépe padnoucí vložky na trhu!

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362