Bělohrad

Praha 120km, ve Východních Čechách

 Zaměřují se na pohybový aparát. Endoprotézy kyčlí a kolen.

Bechyně

Praha 120km, mezi Táborem a Pískem

Jedny z nejstarších v ČR. Používají přírodní zdroje – bahno, minerály. Zaměřují se na Bechtěrevovu chorobu, artrózu kloubů, bolestivé syndromy šlach.

Bohdaneč

Praha 100km, u Pardubic

Zaměřené na rehabilitace totálních endoprotéz a zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu vertebrogenní syndromy a Bechtěrevovu nemoc.

Darkov

Ostrava 30km, u Karviné

Léčba pohybového, oběhového a neurologické ústrojí. K rehabilitaci je využívána řada procedur a léčebný zdroj jodobromová solanka

Dolní Lipová

Praha 240km, na úpatí Jeseníku

Léčba kožních nemocí, obezity a pohybového ústrojí.

Františkovy Lázně

Praha 170km, západní Čechy

Lázně s dlouholetou tradicí v léčení pohybového aparátu, srdečních a cévních chorob, ženských nemocí včetně neplodnosti a v následné péči onkologických onemocnění.

Kostelec

Olomouc 60km, u Zlína

Minerální voda s vysokým obsahem síry se používá při léčení pacientů s nemocemi pohybového aparátu, kloubu, bolestech v zádech, revmatismu a kožních nemocí.

Jáchymov

Praha 140km, u Karlových Varů

Lázeňské město Jáchymov za svou popularitu vděčí zejména nalezištím radonových minerálních vod. Díky léčivým účinkům této vody se zde výborně daří léčbě nemocí pohybového aparátu a poúraz. stavů.

Jánské Lázně

Praha 150km, u Vrchlabí

Nabídka pobytů je určena klientům s poruchami pohybového aparátu nebo onemocněním nervového systému, kteří nemohou realizovat léčebný pobyt prostřednictvím zdravotní pojišťovny.

Karlovy Vary

Praha 125km

Karlovarské Lázně jsou největší v České republice. Léčí se zde hlavně nemoci zažívacího a pohybového ústrojí a poruchy látkové výměny.

Klimkovice

Ostrava 15km, u Ostravy

V těchto lázních se léčí pohybové ústrojí, neurologické nemoci, gynekologické a cévní onemocnění  – pomocí unikátní jodobromové solanky.

Kundratice

Praha 115km, u Liberce

Léčebna patří k jedním z nejstarších lázní v České republice. Využívají se k léčbě pohybového ústrojí mimo ostatních procedur i tradiční přírodní léčivý zdroj – sirnoželezitou slatinu.

Lednice

Brno 55km, Moravský kraj

Moderní rehabilitační zařízení bylo otevřeno v roce 2007 a poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby, využívajících účinků přírodní jodobromové vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém a též při popáleninách.

Libverda

Praha 140km, severně od Liberce

Onemocnění, která se tradičně v těchto lázních léčí, jsou pohybové a kardiovaskulární ústrojí.

Luhačovice

Brno 110km, u Zlína

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouho tradicí lázeňské léšby dýchacích cest, trávícího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Jsou proslulé přírodními léčivými prameny a příznivým klimatickým prostředím.

Slatinice

Olomouc 15km, severně od Prostějova

Lázně se zaměřují na pooperační stavy po totálních náhradách kolenního a kyčelního kloubu, po operacích páteře, ramenních a loketních kloubů

Toušeň

Praha 30km, u Staré Boleslavi

Léčí se zde choroby páteře, kloubů a měkkých tkání kolem kloubů.

Mariánské lázně

Praha 150km, západní Čechy

Léčí se zde následující nemoci: pohybové ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, dýchací a kožní obtíže.

Mšené

Praha 60km, u Roudnice nad Labem

Léčení pohybového aparátu v Lázních Mšené vychází z více jako 200 leté tradice, která byla založena na aplikaci slatiny a přírodní minerální vody. Terapeutické spektrum tvoří celá škála balneologických a rehabilitačních procedur.

Poděbrady

Praha 60km

Lázně Poděbrady a.s. využívají s úspěchem účinků léčebných procedur při poskytování lázeňské péče dospělým nemocným s chorobami srdce a cév. Zaměřují se zároveň na pohybový aparát.

Teplice v Čechách

Praha 90km, u Ústí nad Labem

Léčba pohybového ústrojí, cevních a nervových chorob.

Třeboň

Praha 140km, u Českých Budějovic

Lázeňství v Třeboni je odedávna spjato s přírodním léčivým zdrojem, který se v tomto regionu hojně nachází, rašelinou, slatinou. Používá se pro léčení pohybového aparátu a revmatických chorob.

Velichovky

Praha 130km, severně od Hradce Králové ve Východních Čechách

Zaměřují se na léčbu pohybového aparátu a pooperační stavy u totálních endoprotéz kyčlí a kolen. Léčí též kožní choroby.

Velké Losiny

Olomouc 80km, severně od Olomouce

Termální lázně, které léčí nemoci dýchacího, nervového a pohybového ústrojí.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362