Objevte novou éru léčby zlomenin s technologií OPENCAST!

Představujeme revoluční řešení, které promění váš pohled na ošetření zlomenin. Zapomeňte na nepříjemnosti spojené s klasickou sádrou. S novým OPENCAST si život s zlomeninou užijete v pohodlí a s plným komfortem!

PEVNOST NA MÍRU

 Díky unikátní schopnosti zahřátí a přizpůsobení se vaší končetině je OPENCAST jako stvořený pro vaše tělo. Po ztuhnutí udržuje perfektní tvar a garantuje optimální fixaci zlomeniny, aby se dokonale zahojila.

PŘÍJEMNOST, KTEROU OCENÍTE

Díky karbonovému tělu a měkkému podložení pěnou je OPENCAST mimořádně šetrný k pokožce, nedře a zároveň je naprosto hygienický.

VODA? Žádný problém!

Se svým novým OPENCAST se můžete kdykoli osvěžit sprchou nebo se ponořit do vany. Po koupeli snadno osušíte ručníkem či fénem, aniž byste měli obavy z poškození.

VZDUŠNOST, KTEROU CÍTÍTE

Vaše pokožka bude vděčná za OPENCAST! Toto řešení je zcela prodyšné, takže nic nebude svědit a nemusíte se bát nepříjemných pachů.

PRŮHLEDNÁ KONTROLA

Jak léčba postupuje? Díky OPENCAST mají jak vy, tak váš lékař neustálý přehled o stavu vaší pokožky a hojení.

SNADNÁ ODSTRANITELNOST

Až přijde čas sundat fixaci, stačí jednoduše odstranit skobky. Žádné komplikace s vibračními pilami nebo kleštěmi.

Objevte nový způsob léčby s moderním, praktickým a efektivním řešením pro všechny, kteří chtějí mít život s zlomeninou pod kontrolou!

Více na oficiální stránkách zde…

Laser s unikátní vlnovou délkou 1064nm a výkonem až 20W proniká hluboko do tkání až 15cm! Tato terapie tak představuje velmi efektivní způsob léčby u měkkotkáňových poranění – svalů, šlach a vazů. Biostimulační efekt působí na úrovni přestavby buněčného metabolismu.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362