V hovorové češtině považujeme ruku za celou horní končetinu.  Ve skutečnosti se však jedná pouze o její koncovou část – tedy zápěstí a samotnou ruku, kde se nachází 27 kostí a více než 40 kloubů. A to je spoustu příležitostí ke komplikacím. Mezi nejčastější příčiny obtíží patří úrazy nebo chronické přetěžování ruky. Z toho vznikají syndromy karpálního tunelu, skákavý prst, artróza kořenového kloubu či zlomeniny prstů a gangliony.

Problematika

V rámci problematiky ruky řešíme:

 • úrazové a poúrazové stavy ruky
 • syndrom karpálního tunelu
 • lupavý prst
 • dupuytrenova kontraktura

Vyšetření

K diagnostice pohybového aparátu využíváme zobrazovací metody (rentgenologické vyšetření, CT, magnetická rezonance, ultrazvuk)

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362