Co je EMsculpt CONTOUR?

EMSculpt CONTOUR  je založeno na neinvazivní technologii HIFEM+ (High Intensity Focused Electromagnetic), která vyvolá 22 000 svalových kontrakcí během jednoho třicetiminutového ošetření. Působí na svalovou tkáň fokusovaně, izolovaně a v intenzitě, které nelze dosáhnout pravidelným cvičením. Navíc kombinací radiofrekvenční tepla – RF dochází k výraznému úbytku podkožního a viscerálního tuku — tukové buňky podléhají apoptóze (odumření) a lymfatický systém je vyplavuje z těla ven.

Díky isometrické kontrakci svalů nezatěžuje páteř, kolena ani ostatní klouby.  Na rozdíl od běžného tréninku ani neprodukuje kyselinou mléčnou (laktátem), která výrazně zpomaluje regeneraci svalu po cvičení.

 Inovativní metoda pro budování svalové hmoty a sílu těla. Šetrný a neinvazivní přístup s maximálními výsledky. HIFEM+ technologie zajišťuje až 22 000 svalových kontrakcí za 30 minut. Kombinace elektromagnetické stimulace a RF tepla účinně odbourává tukové buňky.

Neinvazivní metoda díky HIFEM+

EMSculpt Contour je inovativní metoda, která účinně buduje svalovou hmotu a sílu těla. Tato neinvazivní technologie nabízí šetrný přístup ke kloubům a páteři, přičemž zároveň poskytuje maximální výsledky.

EMSculpt Contour využívá pokročilou technologii HIFEM+ (High Intensity Focused Electromagnetic), která zajišťuje až 22 000 svalových kontrakcí během jednoho třicetiminutového ošetření. Tato metoda zaměřeně a intenzivně působí na svalovou tkáň, přičemž překračuje možnosti běžného cvičení.

Navíc kombinací elektromagnetické stimulace a radiofrekvenčního tepla (RF),  vede k účinnému odbourávání podkožního a viscerálního tuku. Tukové buňky podléhají procesu apoptózy (odumření) a jsou následně vylučovány z těla lymfatickým systémem.

Široké využití efektivního budování svalů

EMSculpt Contour je ideální pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj trénink a posílit svaly. Tato metoda je také vhodná pro osoby s redukční dietou a tréninkem, které chtějí zvýšit svůj metabolismus a posílit svaly. Maminky po porodu mohou využít EMSculpt Contour ke zpevnění břišních svalů, zatímco lidé s dlouhodobou imobilitou z důvodu operace nebo nemoci získají pomoc při posilování středu a končetinového svalstva. Tato inovativní technologie je také výbornou volbou pro rekonvalescenty po nemoci či operaci. EMSculpt Contour pomáhá obnovit sílu a svalovou hmotu po období imobility a přispívá k rychlejšímu návratu do plného zdraví. Je bezpečnou a efektivní volbou pro ty, kteří se potýkají s bolestí zad. Při kombinaci s 3D Posturální Analýzou je schopen redukovat přetěžovaná místa a eliminovat bolesti zad.

Vyzkoušejte EMSculpt Contour ještě dnes a objevte sílu, která leží uvnitř vašich svalů.

Výhody EMSculpt CONTOUR

 • Spolehlivě buduje svalovou hmotu a sílu
 • Nezatěžuje pohybový aparát a je tak maximálně šetrný ke kloubům a páteři
 • Vhodné v době rekonvalescence po nemoci či operaci
 • Vhodné jako podpora aktivního cvičení

Šetrný a efektivní trénink

EMSculpt Contour je navržen tak, aby zatěžoval minimálně pohybový aparát, což znamená, že nedochází k nadměrnému namáhání kloubů a páteře. Tím se minimalizuje riziko zranění a zároveň se poskytuje šetrná a bezbolestná metoda pro posílení svalového systému.

Využití EMSculpt Contour je široké a zahrnuje různé skupiny lidí. Maminky po porodu mohou využít tento neinvazivní svalový trénink ke zpevnění břišních svalů po těhotenství. Osoby s sedavým zaměstnáním zase najdou v EMSculpt Contour vhodný prostředek pro prevenci bolestí zad a posílení svalového systému.

Přijměte výzvu a objevte novou dimenzi svalového tréninku s EMSculpt Contour. Nechte se unést inovativním přístupem, který vám přinese pevnější a lépe tvarované svaly, sníží bolesti zad a poskytne vám zdravější a vitálnější životní styl. Je čas využít výhod, které EMSculpt Contour přináší a dosáhnout svého plného potenciálu fyzického zdraví a krásy.

Věnujte svému tělu péči, kterou si zaslouží. EMSculpt Contour nabízí neinvazivní svalový trénink s vynikajícími výsledky. Představuje moderní a bezbolestnou alternativu ke tradičnímu cvičení, která přináší maximální posílení a tvaruje svaly. Díky isometrické kontrakci svalů, kterou poskytuje EMSculpt Contour, je dosaženo efektu, který nelze dosáhnout běžným cvičením.

Kdo je vhodným kandidátem pro EMsculpt CONTOUR?

U lidí s problémy zad a držením těla redukuje přetěžovaná místa a bolesti zad. Léčba je vhodná v kombinaci s přístrojem 3D Posturální Analýzy.

U lidí se sedavým zaměstnáním zpevňuje středa těla a břicha.

U pacientiů s omezenou  sportovní aktivitou výrazně urychluje růst svalové hmoty a síly.

U aktivních profesionálních sportovců zvyšuje výkonnost a síly k dosažení lepších výsledků.

Matky po porodu s oslabením břišních svalů – redukce břišní diastázy (rozestupu břišních svalů).

Zpevněním břišního, zádového a středového svalstva těla pomáhá posílit švih a zdokonalit techniku.

Víme jak náročné je  začít sportovat. Tato technologie vám jednoznačnačně pomůže překonat obtíže v počátcích sportu.

EMSculpt CONTOUR na břicho

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362