Fyzioterapie

Naše ambulance poskytuje kvalitní a učinné služby regenerace organismu. Cílem fyzioterapie je prevence bolestivých stavů pohybového aparátu.  K tomu využíváme nejmodernějších přístrojů fyzikální terapie (rázová vlna, super indukční systém, vysokovýkonný laser, elektroléčba, ultrazvuk, magnetoterapie), spolupracujeme se švýcarskou renomovanou firmou Formthotics a tvoříme vložky jedinečnou technologií s 3D otiskem. 

Individuální rehabilitace - klíč k úspěchu

S klientem jsme v úzkém kontaktu a proto též nabízíme individuální rehabilitace pod dohledem fyzioterapeuta. V našich prostorech se nachází ambulance fyzioterapie. V této místnosti plně vybavené pomůckami, jakou jsou třeba bosu, pomůcky na procvičování senzomotoriky, rovnováhy, posilování svalstva atd., vždy  cvičíte pod dohledem fyzioterapeuta. Samozřejmostí je i terapeutické lehátko, na kterém Vás může fyzioterapeut odborně vyšetřit.

Prevence bolestivých a chronických stavů

Na základě indikace lékařem, který určí,  jaká forma fyzikální terapie je pro Vás vhodná, budete ošetřeni nejmodernějšími přístroji využívanými v rehabilitační léčbě. V naší ordinaci využíváme aplikace elektroterapie, ultrazvuku, magnetu, rázové vlny, pulzní elektomagnetoterapie a vysokovýkonného laseru na přístrojích BTL (www.btl.cz) a Salus Talent. Aplikace fyzikální terapie má na tělo analgetický, myorelaxační, myostimulační, antiedematózní a trofotropní účinek. Pomocí vakuových elektrod na přístroji BTL VAC je aplikace pohodlnější a účinná. Vhodně zvolená fyzikální terapie má velice široké spektrum účinků a dokáže ošetřit oslabené svalstvo, jizvy, patní ostruhy, syndrom karpálního tunelu, revmatické bolesti či akutní a chronické bolesti a mnoho dalších obtíží. Pomocí ultrazvuku či kombinované terapie lze velmi účinně ošetřit Trigger pointy.  Z fototerapie Vám můžeme nabídnout ošetření laserem, který má biostimulační a analgetický účinek a jehož aplikaci zvolí lékař na základě vaší anamnézy.

 
 

Přístrojová fyzikální terapie

Salus-Talent Pro_treatment 1

Super Indukční systém

Elektromagnetický indukční stimulátor nabízí spolehlivou a účinnou metodu trvalé léčby bolesti a růstu svalové hmoty! Kombinace vysokofrekvenčních a vysokoenergetických impulsů umožňuje nejlepší možný terapeutický úspěch v co nejkratším čase.

testimonial_homepage_box_1_1460716414_original

Vysokovýkonný laser 3.generace

Laser s unikátní vlnovou délkou 1064nm a výkonem až 20W proniká hluboko do tkání až 15cm! Tato terapie tak představuje velmi efektivní způsob léčby u měkkotkáňových poranění - svalů, šlach a vazů. Biostimulační efekt působí na úrovni přestavby buněčného metabolismu.

Plantar_fasciitis4

Rázová Vlna

Rázová vlna se aplikuje do těla bez jakéhokoliv poškození. Působí na principu vytváření mechanických vibrací a tím tak převádí energii do poškozené tkáně. Mechanickou energií dochází k podráždění a stimulaci buněk v důsledku deformace cytoskeletu – buněčné kostry.

20220218_134337

Magnetoterapie

Regenerační, ortopedické, magnetoterapeutické přístroje vytvářejí specifické nízkofrekvenční pulsní magnetické pole, které má na člověka přímé regenerační účinky, a tím pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou pohodu člověka. Jsou nezbytnou součástí každé fyzioterapie.

BTL_Vac_II_473x245_1528111901_original

Elektroléčba a VAC systém

Využívání ůčinků různých forem elektroterapie má v léčebné rehabilitaci tradiční místo. Efekt elektroléčby spočívá v optimálně zvoleném terapeutickém ovlivnění symptomů a dysfunkcí, zejména pohybové soustavy.

Ostatní terapie

Screenshot 2020-03-22 at 00.07.17

Ortopedické vložky s 3D otiskem

Jedinečná technologie pomocí pěny Formax, která zabezpečuje 3D otisk vaší nohy a zajišťuje tak nejlépe padnoucí vložky na trhu!

Galerie

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362