Neinvazivní léčba artrózy

U tzv. artrózy kloubu dochází k postupném ubývání kloubní chrupavky. Viskosuplementační kloubní výživa je moderní prostředek, který zpomaluje přirozené opotřebení chrupavky a léčí tak artrózu.  Je určena pro sprotovce, seniory a lidi s obezitou, u kterých je opotřebení rychlejší. Jejich vhodnost ale vždy určí ortoped na základě konzultace s klientem, u kterého nejprve posoudí míru poškození kloubní tekutiny. 

Viskosuplementační kloubní výživa léčí I., II a III.stupeň osteoartrózy.  Tento moderní prostředek má díky gelové formaci velmi vysokou viskozitu a dokáže tak nahradit kloubní tekutinu a poskytovat spolehlivou lubrikaci.

Jaké jsou výhody?

Samotná léčba trvá do 10 minut. Za sterilních podmínek a lokální anestezie se pomocí stříkačky aplikuje látka přímo do kloubu, kde látka začíná ihned působit.

Díky gelové substanci je kloub doslova „promazán“. Zlepšuje se tak její funkční pohyb.

Díky gelové substanci je kloub doslova „promazán“. Zlepšuje se tak její funkční pohyb.

Díky přímé aplikaci kolagenové injekce do kloubu se látka dostává ihned ke chrupavce a ihned v ní působí.

Kolagenové injekce posilují strukturu chrupavky, která se tak stává odolnější proti opotřebení.

injekce se dají aplikovat neomezeně.

Oblasti využití jsou rozmanité a zvláště účinné při bolestech v páteři. Léčba přípravkem Salus Talent nemá žádné vedlejší účinky. Dalšími výhodami jsou okamžité a trvalé snížení bolesti a krátké doby ošetření. Aplikace je neinvazivní pomocí bezkontaktní aplikace a je zcela bezbolestná.

Viskosuplementační kloubní výživa léčí I., II a III.stupeň osteoartrózy.  Tento moderní prostředek má díky gelové formaci velmi vysokou viskozitu a dokáže tak nahradit kloubní tekutinu a poskytovat spolehlivou lubrikaci.

Další přístrojová fyzikální terapie, která vám uleví od potíží

Salus-Talent Pro_treatment 1

Super Indukční systém

Elektromagnetický indukční stimulátor nabízí spolehlivou a účinnou metodu trvalé léčby bolesti a růstu svalové hmoty! Kombinace vysokofrekvenčních a vysokoenergetických impulsů umožňuje nejlepší možný terapeutický úspěch v co nejkratším čase.

testimonial_homepage_box_1_1460716414_original

Vysokovýkonný laser 3.generace

Laser s unikátní vlnovou délkou 1064nm a výkonem až 20W proniká hluboko do tkání až 15cm! Tato terapie tak představuje velmi efektivní způsob léčby u měkkotkáňových poranění - svalů, šlach a vazů. Biostimulační efekt působí na úrovni přestavby buněčného metabolismu.

Plantar_fasciitis4

Rázová Vlna

Rázová vlna se aplikuje do těla bez jakéhokoliv poškození. Působí na principu vytváření mechanických vibrací a tím tak převádí energii do poškozené tkáně. Mechanickou energií dochází k podráždění a stimulaci buněk v důsledku deformace cytoskeletu – buněčné kostry.

20220218_134337

Magnetoterapie

Regenerační, ortopedické, magnetoterapeutické přístroje vytvářejí specifické nízkofrekvenční pulsní magnetické pole, které má na člověka přímé regenerační účinky, a tím pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou pohodu člověka. Jsou nezbytnou součástí každé fyzioterapie.

BTL_Vac_II_473x245_1528111901_original

Elektroléčba a VAC systém

Využívání ůčinků různých forem elektroterapie má v léčebné rehabilitaci tradiční místo. Efekt elektroléčby spočívá v optimálně zvoleném terapeutickém ovlivnění symptomů a dysfunkcí, zejména pohybové soustavy.

Screenshot 2020-03-22 at 00.07.17

Ortopedické vložky s 3D otiskem

Jedinečná technologie pomocí pěny Formax, která zabezpečuje 3D otisk vaší nohy a zajišťuje tak nejlépe padnoucí vložky na trhu!

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362