Neinvazivní léčba artrózy

U tzv. artrózy kloubu dochází k postupném ubývání kloubní chrupavky. Viskosuplementační kloubní výživa je moderní prostředek, který zpomaluje přirozené opotřebení chrupavky a léčí tak artrózu.  Je určena pro sprotovce, seniory a lidi s obezitou, u kterých je opotřebení rychlejší. Jejich vhodnost ale vždy určí ortoped na základě konzultace s klientem, u kterého nejprve posoudí míru poškození kloubní tekutiny. 

Jaké jsou výhody?

Viskosuplementační kloubní výživa léčí I., II a III.stupeň osteoartrózy.  Tento moderní prostředek má díky gelové formaci velmi vysokou viskozitu a dokáže tak nahradit kloubní tekutinu a poskytovat spolehlivou lubrikaci.

Jak to funguje?

Viskosuplementační léčba spočívá v injekčním dodání kyseliny hyaluronové přímo do postiženého kloubu. Aplikaci provádí ortoped, trvá pouze několik minut a postupně po ní dochází ve většině případů k úlevě. Léčba je velmi účinná právě proto, že kyselina hyaluronová je přírodní látka s lubrikačním a ochranným účinkem na daný kloub a vyskytuje se přirozeně v lidském těle. Kyselina hyaluronová je pro zdravou funkci chrupavky prakticky nepostradatelná. Je základním stavebním kamenem zdravé chrupavky.

Objednávkový formulář

    Potřebujete se objednat na vyšetření? Volejte na telefon 797 994 362 nebo nám napište email info@orthomedica.cz anebo nás můžete kontaktovat přes tento formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Společně se pak domluvíme na dalším postupu.