Loketní kloub nám umožňuje natahovat a ohýbat paži i rotovat v zápěstí. Příčiny omezené hybností nebo bolestí nejčastěji tkví v chronickém přetěžování ruky. Projevují se pak jako tzv. tenisový či oštěpařský loket (epikondylitida) nebo zánětem tíhového váčku (bursitida). Akutní bolesti přichází většinou jako důsledek úrazu, zejména naražením či zlomeninou okovce.  

Problematika

V rámci problematiky lokte řešíme:

 • tenisový a oštěpařský loket
 • úponové bolesti
 • bursitida lokte
 • úrazové a poúrazové stavy
 • artróza lokte

Vyšetření

K diagnostice pohybového aparátu využíváme zobrazovací metody (rentgenologické vyšetření, CT, magnetická rezonance, ultrazvuk)

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362