Unikátní vysokovýkonný laser

Vysokovýkonná laserová terapie představuje velmi efektivní způsob léčby mnoha chronických potíží a nemocí. Má regenerativní účinky a proto se využívá v léčbě akutní poranění, převážně muskuloskeletárního systému. Jednoznačnou velkou předností je, že nemá žádné závažné vedlejší účínky.  Celosvětově se jedná o jednu z nejmodernějších léčebných metod určených pro odstranění akutních a chronických potíží.

Výhodou vysokovýkonného laseru oproti méně výkonným nebo studeným laserům je schopnost průniku laserového paprsku  do hloubky až 15cm, čímž přímo ovlivňuje i tkáně hluboko pod kůží.  Unikátní vlnová délka 1064nm a s max výkonem až 20W dochází k nejúčinnějšímu průniku energie. Pomocí laserového paprsku můžeme dosáhnout okamžité, výrazné a dlouhotrvající úlevy od bolesti. Výrazné zlepšení je často zaznamenáváno už po prvním ošetření. Biostimulační účinnky laseru neinvazivně ovlivňují prostřední kolem buňky, zasahují do zánětlivých procesů, uvolňují a regenerují svalstvo, přestavují jizvy do fyziologických tkání a redukují bolest.  Kromě regenerace kloubů a tkání jej lze využít i k odstranění bakteriálních a virových ložisek. Léčba laserem by vždy měla být součástí komplexní terapie.

Oblasti použití

Biostimulační léčba účinná u podvrtnutí kotníků a kolenních kloubů, vymknutí ramenního kloubu

Bolestivá svalová natažení, prudká a nekontrolovaná protažení, prasknutí části svalových vláken (např. lýtkové svalsto, ramenní pletenec)

Terapie velmi účinná na tenisový a golfový loket, m. Osgood Schlatter, bolesti Achilovy šlachy a další

Na pooperační a poúrazové jizvy. Vhodné aplikovat ihned po vyjmutí stehů.

Rychlá buněčná regenerace akutní a chronické bolesti šlach a svalů.

Poúrazové a pooperační…

Přiznivě působí na dlaňovou fibromatózu bez operačního zásahu

Urychluje léčbu pásového oparu

Urychluje hojení měkkých tkání a uzavírání otevřených defektů.

BTL_HIL_gal_750x500_01_1560418262_original

Výhody

Účinnost terapie se pozoruje ihned po prvních dávkách terapie.

Léčba vyžaduje 5 až 10 léčebných procedur. Ideálně 2x týdně po dobu 1 měsíce.

Aplikace je zcela bezbolestná. Patrný může být pouze mírný termální efekt.

Biostimulace na úrovni buněčné fáze dstraňuje symptomy a působí tak dlouhodobou úlevu od bolesti.

Vzhledem k vysokovýkonnému laseru s unikátní vlnovou délkou 1064nm s maximálním výkonem až 20W zabebezpečuje nejúčinnější průnik energie.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362