Bolestivá a citlivá lýtka, oteklé kotníky, křeče v nohách a vyboulené modré žíly. Ačkoli by se počáteční stádia křečových žil
dala označit spíše za kosmetický problém, mohou se velmi snadno rozvinout do závažnějšího onemocnění, jako jsou záněty
žil nebo vředy u nohou. Léčba křečových žil by se proto neměla podceňovat. V naší ordinaci vám nabízíme mini-invazivní
metody, jak odstranit zpětný tok krve v postižené žíle, tím zlepšit celkový proud krve a ulevit od nepříjemných příznaků.

Vyšetření cévním specialistou - konzultace

V naší ambulanci provádíme odborné vyšetření certifikovaným cévním specialistou.  Vyšetření zahrnuje podrobné odebrání anamnézy a klinické vyšetření doplněné o změření kotníkových tlaků v případě onemocnění tepen.  U závažnějších nálezů bude pacientovi zajištěno dovyšetření sonografií, CT nebo MR. 

Cévní vyšetření včetně ultrazvukového vyšetření žil

Odborné vyšetření certifikovaným cévním specialistou.  Vyšetření zahrnuje podrobné odebrání anamnézy a klinické vyšetření doplněné o změření kotníkových tlaků v případě onemocnění tepen.
V případě onemocnění žilního systému bude pacient podrobně vyšetřen pomocí moderního USG přístroje s prémiovým vaskulárním ultrazvukovým systémem.

Léčba křečových žil

Radiofrekvenční ablace

Ošetření křečových žil za pomoci radiofrekvenčního proudu. Ambulantní zákrok probíhá pod tumescentní anestezií a trvá maximálně hodinu.

Clarivein - mechanicko chemická ablace

Bezbolestná operace, při kterém poškozenou žílu ošetříme mechanicky i injekčním roztokem. Krátký zákrok probíhá v lokální anestezii bez nutnosti pooperačního režimu.

Pěnová sklerotizace - estetické ošetření retinakulárních varixů

Principem metody je aplikace sklerotizačního roztoku v podobě pěny nebo roztoku do drobných žilek. Výkon se provádí bez lokálního umrtvení ambulantně velmi tenkou jehličkou samostatně nebo pod ultrazvukovou kontrolou v případě větších žilek. Takto lze ošetřit žilky až do průměru 5mm.

Miniinvazivní ošetření varixů- elegantní metoda ošetření drobných křečových žil

Provádí se v lokálním umrtvení z několika vpichů nad varikózní žilou. Během výkonu je varix „zachycen“ speciálním háčkem a následně přerušen. Výkon je šetrný, minimálně bolestivý. Lze provádět ambulantně.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362