EMSculpt CONTOUR je založena na aplikátoru, které současně vyzařuje synchronizované RF a HIFEM+ energii. Díky radiofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvýší o několik stupňů.  To připravuje svaly na vystavení extrémní zátěže, podobně jako zahřívací aktivita před jakýmkoli tréninkem.  Navíc radiofrekvencí dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobí apoptózu, tj. tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu odstraňovány z těla. Klinické studie prokázaly v průměru 30% snížení podkožního tuku. Energie HIFEM+ obchází stimulaci mozku a pomocí dráždění nervosvalové ploténky (místo spojení nervu a svalového vlákna) dochází ke stažení svalu v intenzitě, které není dosažitelné dobrovolným cvičením. Extrémní stres nutí sval se adaptovat, což má za následek zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk. Klinické studie prokázaly v průměru 25% nárůst svalového objemu.

EMS COUNTOUR vyvolává velmi silné (supramaximální) svalové kontrakce, nedosažitelné běžným cvičením. Při vystavení těmto siným kontrakcím je svalová tkáň nucena přizpůsobit se tak extrémnímu stavu. Sval začína přestavovat svou vnitřní strukturu zmnožením vláken a jejich růstem HIFEM+ využíva specificikcý rozsah frekvencí, který neumožňuje svalovou relaxaci mezi dvěma po sobě jdoucími stimulacemi. Sval je nucen setrvat ve staženém stavu několik sekund. Při opakovaném vystavení těmto podmínkám vysoké zátěže je svalová tkáň namáhána a je nucena se přizpůsobit. Recentní studie udávají, že v průměru 15 až 16% zvýšení tlouštky břišních svalů bylo pozorováno u léčených pacientů jeden až dva měsíce po léčbě HIFEM+.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362