VZDĚLÁNÍ

 • 2016 – 2021 – Univerzita Karlova v Praze
  Bakalář (Bc.), Fyzioterapie
 • 2019 – 2021 – Univerzita Karlova v Praze
  Magistr (Mgr.), Fyzioterapie
 • 2021 – 2025 – Univerzita Karlova v Praze
  Doctor’s Degree, Kinantropologie ·

PRAXE

 • Absolvování praxe ve zdravotnických zařízeních napříč lékařskými obory mezi lety 2016-2019
 •  Od roku  2019 se specializuje v oboru ortopedie a pohybové medicíny
 • V roce 2020 působil v Centru sportu ministerstva vnitra s profesionálními sportovci
 • Od roku 2020 působí v nestátním zdravotnickém zařízení, kde spolupracuje s týmem lékařů a nabízí komplexní péči spojenou s diagnostikou a léčbou se zaměřením  na profesionální sportovce, tak na širokou veřejnost se zájmem o pohybovou aktivitu

 

Po úspěšném absolvování bakalářského a magisterského studia fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (FTVS) navázal doktorským studiem Kinantropologie, motivován hlavně výzkumnou činností v oblasti fyzioterapie od roku 2021.

V oblasti výzkumu se zaměřuje na problematiku léčby šlach, zejména Achillovy šlachy. S podporou Grantové agentury Univerzity Karlovy spolupracuje na tomto projektu s 2. lékařskou fakultou, stejně jako s místními a zahraničními specialisty.

Od roku 2016 začal aktivně budovat svou profesní kariéru, získáváním cenných praxí v prestižních zdravotnických zařízeních různých lékařských specializací. Jeho odborný růst kulminoval prací v Centru sportu ministerstva vnitra v roce 2020, kde se věnoval péči o špičkové sportovce. Aby mohl nabídnout svým klientům tu nejlepší péči, od roku 2023 působí v renomovaném nestátním zdravotnickém zařízení „Orthomedica“. Zde se v týmu lékařů zaměřuje na holistický přístup k péči, od diagnostiky až po specializovanou léčbu.

Absolvoval řadu specializovaných kurzů, včetně fasciální manipulace od profesorů Steccových, sonografie hybného systému a dalších. Jeho praxe je také doplněna účastí na odborných konferencích, kde stále rozšiřuje své znalosti.

Jeho osobní zkušenost se sportem je bohatá – závodně se věnoval lehké atletice, vzpírání a florbalu. Rekreačně se věnuje dlouhým běhům, lezení či lyžování.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362