Dr. Petr Oliva se v letech 2007 až 2013 věnoval studiu na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde absolvoval obor všeobecná medicína. Během svých studijních let se zapojil do několika zahraničních stáží, které mu poskytly cenné zkušenosti a dovednosti pro jeho budoucí kariéru. Po dokončení studia nastoupil na Ortopedickou kliniku FN Bulovka, kde se začal specializovat na sportovní traumatologii. Od roku 2023 je také členem ortopedického týmu Orthomedica.

Jeho hlavním zaměřením je artroskopie kloubů a specializuje se v léčbě menisků, ošetření chrupavek, plastice předního zkříženého vazu a miniinvazivní operativě ramene. Díky jeho detailnímu zaměření a nashromážděným zkušenostem získal v roce 2020 atestaci v ortopedii.

Dr. Oliva vždy měl blízko ke sportu. Je bývalým členem české reprezentace ve futsale a dlouhodobě působil jako klíčový hráč futsalového klubu Slavie. Od roku 2018 je lékařem reprezentace České republiky ve futsale a v roce 2023 se připojil k lékařskému týmu české fotbalové reprezentace do 19 let.

Je také aktivním členem české ortopedické a traumatologické společnosti.  Pravidelně přednáší a sdílí své odborné znalosti a zkušenosti na domácích fórech. Jeho vášeň pro sport a odborné znalosti v oblasti ortopedie a traumatologie z něj činí klíčového člena našeho ortopedického týmu.

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362