ODBORNOST

 • Artroskopie kloubů
 • Artroskopická rekonstrukce kolena a ramena
 • Sportovní traumatologie
 • Obecná ortopedie
 • Traumatologie pohybového aparátu

MUDr. Robert Jůzek se narodil v roce 1985 v Praze. Studoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2010 získal titul MUDr. V roce 2015 úspěšně složil atestační zkoušku s vyznamenáním a stal se tak specialistou v oboru ortopedie a traumatologie.

Po ukončení studia nastoupil MUDr. Jůzek na Ortopedickou kliniku 1. LF UK a Fakultní nemocnice Bulovka.  Zabývá se zejména léčbou úrazů pohybového aparátu,  chirurgií ruky a artroskopií kolenního a ramenního kloubu. Je také členem České společnosti ortopedie a traumatologie a České lékařské komory.

MUDr. Jůzek je vášnivým fotbalistou. Hraje za fotbalový klub Slavoj Podolí Praha, který hraje v pražském přeboru. V roce 2016 se stal s lékařským týmem mistrem světa ve fotbale v kategorii lékařů. V roce 2017 tento titul obhájil .

  Objednejte se k vyšetření pomocí některé z následujících možností:

  ON-LINE akutní ošetření

  Nabízíme servis „akutního ošetření do týdne“ V případě urgentního objednání stačí kliknout zde.  ON-LINE rezervační systém

  Využijte našeho „ON-LINE objednání“ a vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud jste termín k objednání nenašli, kontaktujte nás prosím přes objednávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme.  Objednávkový formulář

  Vyplňte objednávkový formulář, vyberte si typ ošetření a my vás dále budeme kontaktovat. Rozmezí cen u některých vyšetření je stanoveno na základě délky procedury a odborného lékařského hodnocení.

  Telefonní kontakt

  Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 797 994 362